HAKKIMIZDA

İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan "Demir İnşaat" 1970 yılında kuruluşundan bu yana inşaat alanındaki faaliyeterini aralıksız olarak sürdürmekte olup, özellikle bina, konut, okul, kültür merkezi, tatil sitesi, is merkezi, çok katlı otopark restorasyon güçlendirme ve onarım ile ilgili bir çok projeyi başarı ile gerçekleştirmiştir. Firmamızın köklü geçmişinden gelen güç ile yenilikçi, güvenilir ve dürüst anlayışını koruyarak çalışmalarını devam ettirmektedir. İstanbul Anadolu yakasında 15.000'den fazla konut inşaa ederek binlerce aileyi konut sahibi yapmıştır. Ayrıca devlet ve özel sektöre at birçok taahhüt işlerine de imza atmıştır. Demirli İnşaat; ürettiği konutlarda yaşam konforu, müşteri memnuniyeti, sağlamlık, güven ve kaliteden ödün vermeden, çağdaş yapılar üretmek misyonuyla, tüm taahhütleri zamanından önce eksiksiz yerine getirmenin verdiği güvenle tanınmaktadır.

MİSYON

Demirli İnşaat, yaptığı konutlarda insan mutluluğu, memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden çağdaş yapılar üretmek misyonunu korumak amacı ile ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile çalışmalarına devam etmektedir. İş sağlığı ve güvenliği, müşteri memnuniyeti ve bağımlılığı önceliklerimizdir. Deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli iş ortaklarımızdır.

VİZYON

İstanbul merkezli kurulan DEMİRLİ İNŞAAT A.Ş., Marmara Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye'de kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamaları ile konusunda lider firmalardan biri olmayı sürdürmeyi ve güvenilirliği esas alan prensipleriyle; sektörde örnek olarak gösterilmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

İLKELERİMİZ

Demirli İnşaat, kalitenin oluşturulması, geliştirilmesi, uygulanması ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi için gerekli olan faaliyetlerin yerine getirilmesi kararlığındadır.

Şirket Yönetimi, bu konudaki sorumluluğun gereği olarak; Müşteri şartları ile yasal ve mevzuat şartlarını karşılamanın öneminin, kuruluşun tüm seviyelerine iletilmesini sağlamayı, Şirketin kalite yaklaşımı ve vizyonunu belirleyen üstün kalite politikasını oluşturmayı, Faaliyetlerin etkinliği ve verimliliğini sağlamaya yönelik olarak, kalite hedefleri belirlenmesini ve bu hedefler ile çalışılmasını, Kalite yönetim sisteminin uygunluğu, yeterliliği ve etkinliğinin sağlanması amacıyla, planlı gözden geçirme faaliyetleri uygulamayı ve gerekli kontrol ve karar mekanizmasını işletmeyi, sistemin etkin işleyişi açısından gerekli kaynakları ve kaynakların bulunabilirliği sağlamayı taahhüt etmektedir.

YÖNETİM KURULU

Demirli A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri

Osman Demirli
Yönetim Kurulu Başkanı

Yusuf Demirli
Yönetim Kurulu Başkan Yrd.

Sedat Demirli
Yönetim Kurulu Üyesi

Kalite, Güvenilirlik, İş Güvenliği ve Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Kaliteli, disiplinli ve standartlara uygun bir çalışma asıl hedefimizdir. Kalite hedeflerimize ulaşmak için en iyi iş ortaklıklarına ve tedarikçiler ile iş yapmaktayız. Biz Demirli A.Ş. olarak çevre ve iş sağlığı güvenliği bilincindeyiz. En önemli önceliğimiz insandır. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlikeleri en aza indirmek için büyük çaba göstermekteyiz.

Çalışanlarımızın ve projelerimizin önceliği insan sağlığı ve güvenliğidir. Olumsuz etkileri önlemek ve kendimizin, diğer şahısların mülkiyetlerine gelebilecek olan durumları kontrol etmek için her türlü tedbiri almaktayız. En son teknolojileri eş zamanlı olarak takip etmekteyiz. Yönetim kadromuz ve kalifiye personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için memnuniyeti sağlıyoruz.

Kariyer - Açık Pozisyon

Şu anda tam kadro ile çalışmalara devam etmekteyiz.
Yalnız sürekli ihtiyaçlarımız olmaktadır. Bu neden ile CV'nizi info@demirli.com.tr e-mail adresine gönderiniz.

Çözüm Ortaklarımız
Kampanyaları ögrenmek istiyorum
Müsteri hizmetleri

0216 330 0 300

Kentsel Dönüşüm formu doldur